Ірина Коваліш — Ваша людина в обласній раді

25 жовтня усі мешканці міста Білгород-Дністровський і Білгород-Дністровського району, а також жителі населених пунктів Саратського та Татарбунарського районів мають нагоду  підтримати своїм голосом одного з найактивніших депутатів Одеської обласної ради, нині кандидата в депутати Одеської обласної ради від партії «Слуга народу» Ірину Коваліш.

«Територія мого округу на цих виборах збільшилась в рази. Це означає що у будь-якому населеному пункті округу №3: міста Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровського району, Сараті та Татарбунарах кожен виборець зможе особисто проголосувати за мене, віддавши свій голос за партію «Слуга народу» і вказавши у бюлетені мій номер №03», — відзначила Ірина Коваліш.

В 2015 році мешканці сіл Випасне, Молога, Садове, Бикоза, Сухолужжя, Семенівка, Веселе, Гончарівка, Південне, Красна Коса, Андріївка, Розкішне та Козацьке довірили свої голоси та повірили молодому політику Ірині Коваліш, яка протягом п’яти років без перерв працює, допомагає, підтримує. Знайшли відгук та практичну допомогу на рівні депутата обласної ради і жителі інших сіл району. Ірина Коваліш багато разів чула від мешканців Білгород-Дністровського, Сергіївки, Шабо, Затоки, Старокозачого: «Нам би такого обласного депутата!». І ось сьогодні територія виборчого округу Ірини Коваліш поширилися і на районний центр Аккерман, і на весь Білгород-Дністровський район.

Особлива гордість Ірини Володимирівни – її команда кандидатів в депутати Мологівської ОТГ від парії «Слуга народу».

«Ці активні і амбітні люди мають усі шанси стати частиною нового депутатського корпусу Мологівської ОТГ. Розумні, небайдужі, цілеспрямовані — я впевнена вони отримають визнання і перемогу. Це – сумлінні люди, які вирішили частину свого особистого часу віддати не близьким, а витратити на позитивні зміни в своїй рідній громаді», — зазначила Ірина Коваліш.

Своєю п’ятирічною працею Ірина Коваліш довела свою працьовитість і відповідальність,  тож 25 жовтня, аккерманці та жителі всього району, зробіть вибір на користь гідної людини!  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *