Місцевим бібліотекам та військовослужбовцям передали понад 1300 книг

Про це стало відомо під час XXII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» в Роздільній.

За ініціативи Одеської національної наукової бібліотеки місто традиційно збирає у гостях видавців, письменників, книгорозповсюджувачів, експертів з розвитку бібліотечної справи та книголюбів різного віку.І все це — у рамках масштабного Інтелект-форуму.

Сьогодні команда обласної організації партії «Слуга Народу» також відвідала свято української книги, а привітання усім мешканцям Роздільної передала депутатка Одеської обласної ради Ірина Коваліш.

«Я виховувалася на любові до читання і фразі «найкращий подарунок – книга», тож тепер так само виховує свою доньку. Безперечно, що сьогодні ми маємо безліч сучасних джерел інформації. Однак чи розвивають вони людський мозок так, як це робить книга? Не впевнена.  Тож я не можу відмовити собі в задоволенні читати, пізнавати, уявляти, дізнаватися про щось нове та вчитися, тримаючи у руках книгу. Дивлячись на те, яка кількість роздільнянців сьогодні прийшли на форум, приємно розуміти, що ми – читаюча нація, яка прагне нових знань, прагне вчитися та інтелектуально  розвиватися», — зазначила Ірина Коваліш.

Як стало відомо, розпочалося свято з масштабної вишиванкової ходи та покладання квітів біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Алеями центрального парку вишикувались стенди з історичними довідками про країни Європи та їхні національні традиції. Поряд — книжковий ярмарок, а біля місцевого фонтану гостей свята розважав святковий концерт з виступами талановитих дітей та молоді.Одночасно з Роздільною Інтелектуальний форум стартував в Одесі. В межах свята української книги відбулася благодійна акція: Одеська національна бібліотека передала більш ніж 1300 книг місцевим бібліотекам та військовослужбовцям.

Також на поціновувачів сучасної української літератури чекали дві творчі зустрічі — з письменником-белетристом Андрієм Кокотюхою та письменницею Іреною Роздобудько.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *