Архітектурна комісія рекомендує доопрацювати програму «Власний дім»

До розгляду цього питання до роботи комісії була залучена заступниця бюджетної комісії Одеської обласної ради Ірина Коваліш.

Обласна програма підтримки будівництва на селі «Власний дім» потребує доопрацювання. До такого висновку прийшли під час засідання 18 лютого члени постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини.

Вони заслухали заступницю директора КП «Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Інгу Букіну та висловили їй низку зауважень.

Як наслідок комісія не рекомендувала виносити на сесію обласної ради проєкт рішення «Про затвердження регіональної програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2026 роки».

Нажаль, наданий нам звіт про виконання програми за 2017-2020 роки не свідчить про ефективність використання бюджетних коштів і, насамперед, повернення кредидних коштів до обласного бюджету. Є питання щодо фінансово-господарської діяльності КП, якє є виконавцем даної програми. Тож я звернулася до голови обласної державної адміністрації з программям призначити перевірку КП», — зазначила Ірина Коваліш.

Як тільки програма буде допрацьована, вона буде винесена на сесію обласної ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *