Для шкіл Одеської області придбають ноутбуки

Бюджетна комісія обласної ради, до якої входять депутатки від «Слуги Народу» Ірина Коваліш і Наталія Данилко, підтримала таке рішення.

Йдеться про перерозподіл субвенції з державного бюджету у розмірі 65 мільйонів гривень на антиковідні заходи у сфері освіти. Ця сума частково піде на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекції, що будуть використовуватись під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО.

«Більша ж частина — 63 мільйони — в рамках антиковідних заходів виділена з держбюджету на закупівлю комп’ютерів. Департамент освіти підрахував, що для викладачів всіх шкіл районів та ОТГ потрібно щонайменше 4-4,5 тисячі ноутбуків, аби забезпечити якісну дистанційну освіту», — прокоментувала рішення депутатка обласної ради від партії «Слуга Народу», заступниця голови постійної комісії Ірина Коваліш.

За її словами, зараз департамент оперативно проведе моніторинг тієї оргтехніки, яка вже існує та у робочому стані, обробить заявки та запропонує депутатам проєкт розподілу коштів.

«Придбані ноутбуки будуть закріплюватися за навчальними кабінетами відповідних шкіл та надаватимуться педпрацівникам виключно для належної організації освітнього процесу у період карантинних обмежень у разі, якщо учням буде заборонено відвідувати заклади освіти», — пояснив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *