До Дня села Миколаївська школа отримала необхідний подарунок від Ірини Коваліш

22 травня 2021року відбулося урочисте свято — 210 років з дня заснування села Миколаївка Сергіївської ОТГ Білгород-Дністровського району.

До цієї урочистої події головою Сергіївської ОТГ Анатолієм Чередниченко була організована святкова програма.

За дорученням депутата Одеської обласної ради Ірини Коваліш, яка в цей день за дорученням голови облради була у відрядженні у Роздільній, громаду з ювілеєм села привітала помічник-консультант депутата Олена Гресько.

Не обішлося у цей святковий день без подарунків. Депутат Одеської обласної ради Ірина Коваліш виділила кошти для придбання обладнання, яке необхідне для завершення оснащення якісним інтернетом приміщення Миколаївської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів — міжшкільний НВК. Про необхідність саме цього подарунку депутату повідомила директорка закладу Наталя Іванівна Фоменко.

Крім цього, у Миколаївці розпочато виконання передвиборчої обіцянки, даної Іриною Коваліш мешканцям села. Це — облаштування дитячого майданчика. На сьогоднішній день вже виділенно кошти з обласного бюджету, підібране необхідне обладнання та заключений договір на його придбання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *