ІРИНА КОВАЛІШ: ОБИРАЙТЕ НЕ КОЛЬОРИ І ГАСЛА. ОБИРАЙТЕ ВАШУ ЛЮДИНУ В ОБЛРАДІ

Діюча депутатка Ірина Коваліш, яка нині балотується до Одеської обласної раді від усього Білгород-Дністровського району від партії «Слуга народу», вже п’ять років дуже плідно працює на важкій, але почесній ниві народної обраниці. Важко уявити, але ця єдина представниця прекрасної статі від нашого району в Одеській обласній раді, за останні роки спромоглася зробити більше для свого виборчого округу, ніж її попередники та більшість колег. Відповідаючи на запитання «А в чому секрет Вашої депутатської працьовитості та завзятості?», Ірина наголошує: «Просто мені не все одно».

  • Мене мамо й бабуся вчили бути небайдужою та відвертою з собою та оточуючими. Для чого прикидатися, навіщо намагатися пускати пил в очі, імітувати бурхливу діяльність або опіку? І людей не обдуриш, і – головне — самого себе. Тож зі своєю совістю я товаришую. Я спокійно і прямо дивлюся в очі мешканців свого округу. Пишаюся тим, що мені вдалося реалізувати в Білгород-Дністровському районі і як цього довго чекали люди. І більш за всіх я картаю себе за невдачі, навіть за ті, які сталися не з моєї вини, а через політичні забобони та перепони деяких місцевих чиновників. Просто мені не все одно.

Усю передвиборчу кампанію Ірина Коваліш провела, як то кажуть, в полях. Щодня — купа зустрічей з мешканцями міста та різних сіл нашого району. Особливу увагу депутатка навмисно приділила жителям населених пунктів, які досі не входили в її округ. В більшості місцях, як сумно шуткують місцеві, майже ніколи не ступала нога депутата – ані місцевого, ані обласного.

  • Я знаходжуся під дуже суперечливими враженнями від поїздок теренами району та міста. З одного боку – фантастичні краєвиди, неймовірні ландшафти, працьовиті та відкриті люди. З іншого – розруха, соціальна ізоляція, відсутність елементарного – ФАПу, продуктового магазину, води… Мій діючий виборчий округ – це теж сільська місцевість. Але я не уявляю собі, як можновладцям, чиновникам, обранцям цих громад  не соромно за свою бездіяльність!? Робити реальні справи просто: приїдь до людей, спитай, що їм треба, через «не можу» вигризи, вибий, дістай і дай!  Може і правду говорять мої друзі, називаючи мене «останнім романтиком української політики», але я вірю і намагаюся довести власним прикладом, що депутат може бути небайдужим, чуйним, відвертим та доступним для виборця. Тому обирайте не кольори і гасла. Обирайте вашу людину в облраді!  

25 жовтня нам необхідно зробити свій вибір. І нехай він буде на користь відповідальних та досвідчених людей. Для того, щоб підтримати Ірину Коваліш, необхідно в обласному бюлетені поряд з назвою партій «Слуга народу» поставити «галочку» або «плюс» і поряд вписати цифри «03». Свій голос за Ірину Коваліш може віддати будь-який мешканець міста Білгорода-Дністровського, а також будь-який житель будь-якого населеного пункту Білгород-Дністровського району.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *