Ірина Коваліш: Області необхідна комплексна Програма подолання негативних наслідків пандемії, спричиненої коронавірусною хворобою COVID-19

Відповідне звернення депутатка Одеської обласної ради Ірина Коваліш спрямувала на голову облради.

15 лютого лист з пропозиціями розглянул депутати
комісії з питань охорони здоров’я та соціальної политики Одеської обласної ради. Вони підтримали ініціативу колежанки та звернулися до департаментів охорони здоров’я та соціального захисту надати свої пропозиції.

«Дякую колегам з постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної политики Одеської обласної ради за підтримку моєї ініціативи щодо створення єдиної комплексної обласної Програми подолання негативних наслідків пандемії, спричиненої коронавірусною хворобою (COVID-19). Основна мета даної Програми: забезпечити мешканців регіону, незалежно від соціального статусу, віку, професії та роду діяльності, реабілітаційними послугами медичного, соціального та економічного характеру.Завдання: акумулювати всі витрати та заходи з протидії та подолання наслідків пандемії з метою раціонального використання наявного фінансового та іншого ресурсів; реалізувати заходи з медичної реабілітації мешканців Одеської області, які перенесли захворювання на COVID-19. Окремі і вибіркові заходи в кількох програмах є, але їх не достатньо для комплексного вирішення питання. Наприклад, вкрай необхідно створити реабілітаційні бази для дорослих та дітей», — зазначила Ірина Коваліш.

Зокрема пропонується:
1. Створення, можливо, на базі КнП “«Одеський обласний госпіталь інвалідів війни» реабілітаційної бази для дорослих пацієнтів, що перехворіли на COVID-19. Місткість — 120 чол. Термін реабілітації — 21 день. Приблизні витрати — 5,00 млн.грн (ремонт харчоблока та спортивної зали, придбати реабілітаційне обладнання та меблі.) Додаткові потреби для реалізації: проведення обрахунків, внесення часткових зміни до статуту, проведення роботи з ремонту та покращення відповідної матеріально-технічної бази, відпрацювання процедури маршруту пацієнта і визначення процедури отримання путівки.

2. Створення, можливо, на базі Білгород-Дністровського будинку дитини реабілітаційної бази для дітей-пацієнтів, що перехворіли на COVID-19. Потреба: проведення обрахунків, виділення коштів для перепідготовки закладу під новий функціонал, внести часткові зміни до статуту, провести роботи з ремонту та покращення відповідної матеріально-технічної бази, відпрацювати процедуру маршруту пацієнта і визначити процедуру отримання путівки. Соціальний ефект від обох проектів буде колосальним. Адже сьогодні серед чисельних обласних КУ та КнП не існує жодної повноцінної реабілітаційної бази для дорослих та дітей.

«Звертаю увагу, що це ініціатива. Впевнена, що у моїх колег з облради будуть додаткові влучні зауваження та пропозиції. Впевнена, що свої кваліфіковіні рекомендації нададуть профільні департаменти», — резюмувала Ірина Коваліш.

Детально про пропозиції Ірини Коваліш — за посиланням: https://drive.google.com/…/1tZoWi_M0sNh0vP…/view…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *