Ірина Коваліш звернулася до губернатора з проханням сприяти будівництву спорткомплексу з басейном в Акермані

Депутат Одеської обласної ради Ірина Коваліш звернулася до голови Одеської обласної деержавної адміністрації Сергія Гриневецького з клопотанням щодо вирішення соціально значущого для мешканців Білгорода-Дністровського району питання.

Мова йде про необхідність будівництва спортивного комплексу з критим басейном.

«У Білгород-Дністровському районі відсутні можливості для отримання місцевими жителями, зорема, дітьми, молоддю та особами з інвалідністю, фізкультурно-оздоровчих та реабілітаційних послуг. Неодноразово громада зверталася до керівництва регіону та народних обранців з проханням створення такого закладу, однак, на жаль, до сих пір питання не рушило з місця з різних причин бюрократичного та, безперечно, фінансового характеру», — зазначила Ірина Коваліш.

Одеською обласною державною адміністрацію та Одеською обласною радою в 2021 році взятий курс на серйозний соціально-економічний розвиток Одеського регіону з залученням коштів обласного бюджету, бюджету ДФРР та коштів держбюджету, отриманих від ЄС. Тож, вважає Ірина Коваліш, ефективною інвестицією в розвиток фізкультури, спорту, оздоровлення та реабілітації  осіб з вадами опорно-рухового апарату і не тільки стане реалізація проєкту “Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу з критим басейном в м. Білгород-Дністровський.”

«Білгород-Дністровська міська рада спроможна виділити для будівництва даного об’єкту земельну ділянку орієнтовною площею 2,0-2,2 га. Орієнтовна вартість проєкту сягатиме 90 млн.грн. Прошу Вас, шановний Сергію Рафаїловичу, уважно розглянути дане питання, включити його до переліку напрямів нової обласної програми щодо розвитку фізкультури та спорту на 2021 рік та сприяти залученню коштів держбюджету», — звернулася до губернатора депутатка.

Аналогічне клопотання до ОДА направив мер міста Білгород-Дністровський Віталій Граждан та голова районної ради Григорій Мельниченко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *